Kad projektų vadovų darbas būtų veiksmingas, organizacijos projektų valdymas turi būti paremtas aiškiais principais ir standartais, o darbuotojai turi suvokti projektinio darbo teikiamą naudą. Principai ir standartai turi būti vienodai suprantami tiek organizacijos vadovams, tiek projektų vadovams ir projekto komandos nariams. Todėl vis daugiau dėmesio skiriama projektų valdymo sistemų kūrimui ir tobulinimui pagal tarptautinių projektų valdymo organizacijų bei korporacijų pateiktus profesinius kompetencijos reikalavimus.

Mūsų projektų valdymo mokymai pagrįsti pagrindiniais pasauliniais "de facto" bei"de jure" standartais (PMBOK, ICB, ISO 10006).

TOWI siūlo išsamias projektų valdymo tobulinimo organizacijoje programas ir profesionalias paslaugas, skirtas Jūsų pageidaujamiems rezultatams pasiekti. Mūsų projektų valdymo mokymo sistemos tikslas - suteikti mokymus, atitinkančius Jūsų kompetenciją ir tikslus.

Projektų vadovams, kurie nori įrodyti savo profesionalumą, asmeninį pranašumą, TOWI siūlo šias projektų vadovų sertifikavimo programas:

TOWI, bendradarbiaudama su šios srities profesionalais ir naudodama ISO 9001:2008 standartą, padeda pasiruošti šiai sertifikacijai ir vykdo specializuotus mokymus. Tai patvirtina, šių mokymų kokybę tarptautiniame lygyje ir sudaroma konkurenciją nekokybiškiems „grey“ mokymams.

"Grey" mokymai - tai entuziastų sukurti mokymai, kurių programos nėra patvirtintos PMI, todėl gali neatitikti griežtų kokybinių reikalavimų. Todėl rizikuojate prarasti savo lėšas ir laiką bei nepasiruoštii PMP egzaminui.

REIKALAUKITE PMI ORGANIZACIJOS AR ISO STANDARTO PATVIRTINIMO ĮRODYMŲ, GAUKITE TIK KOKYBIŠKAS PASLAUGAS.

IT mokymai

Vadybos mokymai

Kursų tvarkaraštis