Trukmė Kaina
4 dienos
(32 ak.val.)
2000 eurų

Plačiai žinomas faktas, kad nuo 2012 metų nebesuteikiami nauji IPv4 adresai, o rekomenduojama pereiti prie IPv6 protokolo panaudojimo. Taip pat pastebima, kad IPv6 protokolu besinaudojantys įrenginiai žymiai greičiau komunikuoja tarpusavyje. Žinotina, kad artimiausioje ateityje planuojama pilnai pereiti prie IPv6 panaudojimo, kas sukels daugybę problemų tiems, kurie nespėjo laiku sumigruoti sistemų į IPv6 protokolą naudojančią aplinką.

Deja, šiuo metu jaučiamas didelis informacijos ir kompetencijos trūkumas, o RIPE NCC mokymai rezervuoti keletą mėnesių į priekį. Tai sukelia problemas IT specialistams, kurie norėtų naudoti IPv6, tačiau neturi galimybių šios kompetencijos įgyti. Tai aktualu tiek infrastruktūros diegėjams, tiek prižiūrėtojams, tiek programinės įrangos kūrėjams. Pastaruoju metu populiariausių mobilių platformų kūrėjams privaloma kurti programas , kurios palaiko IPv6 protokolą. Todėl, IT specialistas, kuris įsisavins IPv6 žinias anksčiau, bus ypač vertingas kompanijai, kurioje dirba, nes jo sukurti ar prižiūrimi sprendimai bus paremti naujausiomis technologijomis.

Tapkite pirmuoju savo kompanijoje !!! Įgalinkite savo kompaniją siūlyti IPv6 protokolu paremtus sprendimus jau šiandien, gaukite konkurencinį pranašumą !!!

Šie mokymai skirti IT specialistams, kurių darbas yra susijęs su kompiuteriniais tinklais. Mokymų metu detaliai išnagrinėjamas IPv6 protokolas ir jo pritaikymas realioje aplinkoje. Vykdomi laboratoriniai darbai virtualioje aplinkoje. Mokymų pagrindas – originalūs RIPE NCC kursai pradedantiesiems ir pažengusiems, kurie papildyti specializuota aktualia medžiaga diegėjams. Mokymus veda sertifikuotas RIPE NCC dėstytojas.

https://www.ripe.net/support/training/courses/ipv6

https://www.ripe.net/support/training/courses/advanced-ipv6

Mokymų planas:

 1. IPv4
 2. IPv6 Address Basics
 3. Transition Mechanisms
 4. Deploying infrastructure and schema definition
 5. Real Life IPv6 Deployment
 6. IPv6 Packets
 7. IPv6 Routing Basics
 8. IPv6 Address Management
 9. IPv6 installation and configuring in Microsoft environment
 10. IPv6 installation and configuring in Linux environment
 11. IPv6 installation and configuring in MAC OS environment
 12. IPv6 installation and configuring in mixed environment
 13. Configuring OSPFv3
 14. BGP
 15. DHCPv6
 16. Configuring 6rd
 17. Security
 18. Migration from IPv4
 19. Troubleshooting IPv6
 20. Tips & Tricks

IT mokymai

Vadybos mokymai

Kursų tvarkaraštis