Apie mus

     Mes esame ne tik Microsoft mokymus ar kitą siaurą paslaugų spektrą siūlanti įmonė. UAB „TOWI“ specializacija – IT (informacinių technologijų) mokymai ir konsultacijos. Tai apima tiek technologinius mokymus, tiek IT vadybą. Įmonė turėjo Microsoft Auksinio Partnerio statusą du metus iš eilės. UAB „TOWI“ gali teikti egzaminavimo paslaugas, nes yra 3 vienintelių pasaulyje pripažintų tarptautinių sertifikavimo institucijų („Prometric“, „Pearson VUE“ ir „Certiport") atstovė Lietuvoje. Turimos patalpos ir įranga atitinka aukščiausius reikalavimus, o paslaugos teikiamos visuose Lietuvos miestuose bei užsienyje. Esant poreikiui egzistuoja paslaugų teikimo pas klientą praktika, o aukščiausios kvalifikacijos įmonės darbuotojai paruošia mokymo klases ir praveda diegimus, mokymus, ar konsultacijas priimtiniausiomis klientams sąlygomis. UAB „TOWI“ pirmieji yra paruošę ISO20000 sertifikacijai Lietuvos įmonę, kuri jau yra gavusi pažymėjimą. Taip atsitiko todėl, kad pati įmonė valdo savo kokybės vadybą pagal ISO9001, turi savo sertifikuotą ISO20000 vidaus auditorių. Įmonės dėstytojai dirbo pagrindiniuose didžiuosiuose Lietuvos mokymo centruose, tokiuose kaip UAB „Alnos mokymo centras“, UAB „Kompetencijos ugdymo centras“ UAB „TOWI“ yra vienas iš kelių lietuviško kapitalo sertifikuotų Microsoft mokymo centrų su pilnu paslaugų portfeliu bei kompetencija ir išlaiko šį statusą, sėkmingai konkuruodama su latvių, estų, baltarusių mokymo centrais. Mūsų darbuotojai puikiai gali bendrauti lietuvių, rusų ar anglų kalbomis. Įmonės dėstytojai yra žinomi tiek patirtimi (dauguma turi aukštąjį informacinių technologijų išsilavinimą ir aktyviai dirba šioje srityje), tiek savo unikaliomis autorinėmis mokymo kursų programomis, kurios vertinamos tiek Lietuvoje, tiek užsienyje :

 

  • ITIL V2, V3
  • ISO20000 diegimas
  • ISEB sertifikuotas testuotojas
  • Reikalavimų valdymas
  • Pasiruošimas PMP sertifikacijai
  • Pasiruošimas CompTia Project+ sertifikacijai
  • Pasiruošimas Microsoft Certified Professional Developer sertifikacijai

 

     Įmonės dėstytojai yra dirbę tokiuose projektuose kaip „Langas į ateitį“, kur išdėstė daugiau nei 200 valandų. Unikalios kompetencijos ir patirtis seniai yra tapę įmonės darbuotojų vizitine kortele. Daugelis dėstytojų yra kviečiami dirbti užsienyje, kur atstovauja tokias kompanijas kaip Microsoft, PMI, Cisco.

   Įmonė turi didžiulę dėstytojų ruošimo bazę ir kompetenciją, todėl nuolat vykdoma naujų darbuotojų atranka ir kompetencijos ugdymas. Mūsų įmonės kolektyvas laikas nuo laiko pasipildo naujais nariais, o kompetencija pakyla į aukštesnį lygį. Daugumos UAB „TOWI“ dėstytojų sertifikacija gauta daugiau nei prieš 5 metus.

   Įįmonės likvidumo koeficientas ekonominės krizės metu buvo didesnis nei 5,0. Įmonės balansas visuomet buvo, yra ir bus teigiamas. Tai rodo įmonės veržlumą, novatoriškumą ir didžiulį potencialą.

IT mokymai

Vadybos mokymai

Kursų tvarkaraštis