MOKYMO PROGRAMA
„PCHE0 - Saugumo mokymai įmonės kompiuterinės įrangos naudotojams"

Akademinių valandų skaičius: 8
Darbo dienų skaičius: 1
Tikslinė auditorija: Visi įmonės kompiuterinės įrangos naudotojai, kurie norėtų susipažinti su saugumo užtikrinimo aspektais.
Numatomas rezultatas: Po mokymų dalyviai galės įvardinti kam reikalinga saugumo politika įmonėje ir kodėl jos reikia laikytis. Taip pat dalyviai bus susipažinę su pagrindinėmis saugumo grėsmėmis ir kaip jų išvengti.
Privalomi pradiniai įgūdžiai : Bazinės naudojimosi kompiuterine įranga (mobilia ar stacionaria) žinios. Rekomenduotina būti susipažinus su Linux, Android, Windows, Mac OS ar iOS operacinių sistemų aplinkomis.
Galimos mokymų kalbos: Lietuvių, rusų, anglų.
Lektorius: Dėstytojas – EC-Council sertifikuotas instruktorius (CEI), Sertifikuotas etiškas įsilaužėlis (CEH), COMPTIA Security+ profesionalas, Microsoft sertifikuotas dėstytojas (MCT), sertifikuotas sistemų architektas (TOGAF) ir programuotojas (MCSD). Dėstytojas taip pat turi daugiau nei 20 metų programavimo ir infrastruktūros priežiūros patirtį.
Dalomoji medžiaga: Specializuotos knygos (autorinė literatūra) pagal mokymo programos temas. Medžiaga yra paruošta pagal EC-Council mokymų rekomendacijas.
Bendras aprašymas: Mokymai paruošti atsižvelgiant į EC-COUNCIL mokymų programų reikalavimus bei temas. Siekiama naudotojus supažindinti su saugumo temomis, kad veikla nepatirtų nuostolių, kurie susiję su saugumo rizikomis, o IT aptarnaujantis personalas lengviau šias rizikas suvaldytų. Padaroma bazinė saugumo rizikų apžvalga, tipinių grėsmių ir jų pasekmių demonstracija, aptariami etiniai ir teisiniai klausimai, atsakomybės prieš įmonę aspektai. Bus nagrinėjami tiek technologiniai, tiek socialinės inžinerijos įsilaužimai, pateikiami pavyzdžiai, vykdomi praktiniai darbai, rodomos demonstracijos. Mokymų metu bus nagrinėjamos ne tik vartotojų stacionarios darbo vietos, bet ir susijusios tarnybinės stotys bei tarnybos, mobilūs įrenginiai (pvz. telefonai, planšetės, skaityklės, skaneriai ir t.t.).


Pagrindinės mokymų temos:

  • Asmeninė atsakomybė;
  • Baziniai terminai;
  • Pažeidžiamumo vektoriai;
  • Žalos tipai ir mastai;
  • Teisiniai įsilaužimų ir jų prevencijos nebuvimo aspektai;
  • Įsilaužimų tipai;
  • Technologiniai įsilaužimai;
  • Socialinė inžinerija ir neurolingvistinis programavimas (NLP);
  • Žinių patikrinimas ir progreso identifikavimas.

Papildoma informacija: Mokymų metu 60% laiko bus skiriama demonstracijoms ir praktiniams darbams. Mokymų metu bus naudojama licencijuota programinė įranga, kuri yra skirta tik mokymo ir demonstracijos tikslams. Naudojama infrastruktūra pilnai atitinka mokymo medžiagos poreikį ir realizuota virtualizacijos pagrindu.
Kaina asmeniui: Dalyvavimas mokymuose kainuoja 300 EUR be PVM.
Kaina grupėms: Esant poreikiui organizuojamos uždaros grupės, kuriose rekomenduojama ne daugiau kaip 12 asmenų. Grupės kaina yra 2200 EUR be PVM (kaina gali keistis dėl įmonės specifinio poreikio).

 

 

IT mokymai

Vadybos mokymai

Kursų tvarkaraštis